Секции

20 April 2024 08:42

ОФК “Левски Карлово” се наложи над ПФК "Берое"-Стара Загора и записа първа победа в контролните срещи

Продължава подготовката на ОФК “Левски Карлово” за пролетния полусезон. В Стара Загора в сряда възпитаниците на старши треньора Даниел Бачков изиграха поредната си контролна среща с отбора на юношите до 19 години на ПФК “Берое” – Стара Загора.

Срещата завърши с победа на нашите футболисти с резултат 3 : 2. Головете отбелязаха Валентин Сливов (от пряк свободен удар), Александър Гурков и Пламен Стоянов.

Въпреки отсъствието на голяма част от основните футболисти – Иво Иванов, Мартин Симеонов, Боян Пенев, Петьо Димитров, Петър Петров, Стоян Грънчарски и Петър Главчев, футболистите на ОФК “Левски Карлово” показаха приятен за гледане мач и затвърдиха впечатлението, че подобряват своята игра. Налице са доброто взаимодействие между футболистите, тактическата дисциплина в отбора и стремежа за бързо разиграване и използване на всяка възможност за атакуване на противниковата врата.

В състава на домакините през второто полувреме в игра влезе възпитаникът на детско – юношеската школа на ОФК „Левски“ Карлово Пламен Крислов.

Отборът на ОФК “Левски Карлово” игра в следния състав: Цветан Тодоров (капитан), Расим Сюлейман, Янко Вълканов, Радослав Димитров, Николай Андреев, Велин Желязков, Цецо Главчев Александър Гурков, Марио Йолов, Пламен Стоянов, Валентин Сливов. (през второто полувреме в игра влязоха Ганчо Папазов, Георги Стоев, Тодор Султанов, Рангел Павлов)

Следващата контролна среща на ОФК „Левски“ Карлово е в събота, 8 февруари от 13 ч. на стадион „Васил Левски“ в Карлово с отбора на ОФК „Трявна“ – гр. Трявна.

/Снимка 1: интернет/