26 April 2024 15:55

Продължава подготовката на ОФК "Левски Карлово"

На 18 юли, когато отбелязваме 183 годишнината от рождението на най-великия син на България – Васил Левски, на стадион “Васил Левски” в Карлово отборът на ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” отново без публика, съгласно заповедта на Министъра на здравеопазването за спазване на противоепидемичните мерки, изигра поредната си контролна среща, този път с отбора U19 на ПФК „Ботев“ Пловдив.

Преди срещата представителния отбор на ОФК “Левски Карлово” поднесе венец на паметника на Васил Левски и отдаде почит пред Апостола на свободата.

Двата отбора изнесоха добър двубой , в който Ботев U19 победи с 3:1 ( на полувремето 2 :0 ). Въпреки загубата в този мач отборът на ОФК “Левски Карлово” показа по-добра игра в сравнение с предишните контролни срещи. Отново пролича старата слабост на отбора – липсва точния завършващ удар. На три пъти гредите помогнаха на гостите, а освен това бяха проиграни и дузина чисти голови положения.

За "жълто-черните" два гола отбеляза Георги Трифонов и един на Юсеин Касов. За домакините точен бе Надим Ангелов.

Старши треньрът на ОФК “Левски Карлово” Даниел Бачков използва следния състав: Цветан Тодоров (капитан), Никола Попов, Надим Ангелов, Мартин Симеонов, Петър Петров, Радослав Димитров, Емил Иванов, Ивайло Маринов, Иван Диклиев, Стоян Грънчарски, Иван Тошев ( през второто полувреме в игра влязоха Васил Георгиев, Тодор Султанов, Ганчо Папазов, Николай Андреев, Петьо Димитров и Николай Дойков).

Следващата контролна среща е на 22 юли ( сряда ) от 18 ч. в Трявна с отбора на ОФК „Трявна“.