Секции

25 April 2024 10:47

ОФК„Левски Карлово“ победи ПФК„Берое 2“-Стара Загора с 2:0

ОФК „Левски Карлово“ победи отбора на ПФК „Берое 2“ гр. Стара Загора с 2:0 в среща от 24-я кръг на шампионата в Трета лига – Югоизточна група, играна на стадион „Васил Левски“ в Карлово. Пред около 300 зрители домакините превъзхождаха през целия мач отбора на гостите и можеха да постигнат и по-изразителна победа. Головете отбелязаха Петър Петров през първото полувреме и Запрян Запрянов от дузпа през втората част от мача.

Добро впечатление направиха със своето себераздаване и желание за изява младите футболисти на ПФК „Берое 2“, в чийто състав бяха и две момчета от детско – юношеската школа на ОФК „ЛЕВСКИ КАРЛОВО“.

За пръв път цялата съдийска бригада бе съставена само от жени. Главният съдия Християна Гутева от София с помощници Екатерина Маринова от Пловдив и Дориета Вълева от София, четвъртия съдия Любима Банова от София и делегата Камена Георгиева от Пловдив се справиха блестящо със задълженията и заслужено получиха аплодисментите от публиката. Тяхното ръководене на срещата може да бъде за пример на всички съдийски бригади.

Следващата среща на отбора е на 6 април (сряда) от 17 ч. на градския стадион в Първомай с отбора на местния ФК „Борислав“.

Състав на отборите:

ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” :

1 Диян Цветозаров Вълков, 4 Атанас Петров Куманов, 6 Цецо Иванов Главчев (16 Халибрям Сезгин Кърмаджъ ), 8 Иван Тошев Иванов, 10 Запрян Тодоров Запрянов, 14 Стоян Деянов Славков (79 Пламен Станиславов Крислов), 15 Николай Павлов Дойков, 17 Иван Георгиев Ангелов (16 Халибрям Сезгин Кърмаджъ ), 19 Петър Невелинов Петров, 21 Петър Иванов Главчев, 30 Емил Красимиров Иванов ( капитан).

Резерви: 12 Станислав Делев Попов, 3 Никола Михайлов Домакинов, 9 Мюмюн Халил Исмаил, 11 Ерай Ахмед Карадайъ, 16 Халибрям Сезгин Кърмаджъ, 79 Пламен Станиславов Крислов.

Старши треньор: Никола Михайлов Домакинов